Allah Rahmet Eylesin Allah Hidayet Versin

Kaybettiğimiz İnsanlar Allah Rahmet Eylesin Allah Hidayet Versin


       Adnan Oktar 2009 İstanbulda Keşif Programında Roportaj Yaptık. Şimdi Malum A9 TV de 
Halil Sürücü. Vafat Etti. Vücudunda Elektik Yüklü Olan Adam

Yusuf Akdere Ressam. Vevat Etti.Ethem abi Ilıcaoba Köyü Muhtarıydı Vefat Etti


     Bir zamanlar beraberdik, güldük, eğlendik, sohbet ettik. Onlar şimdi aramızda değiller. Çağrı geldi çağrıya icabet ettiler gittiler. Günahlarıyla, sevaplarıyla gittiler. Kimisinin son yolculuk törenine katıldım, kimisinin ise son yolculuğa çıktığını aylar sonra duydum. Rahmetli Yusuf Akdere, çok severdi beni, her gün büroma gelirdi, artık bıktırmıştı. İzmir Torbalıda vefat etti, Gönen den cenaze törenine sadece 5 kişi katılabildik. İyi adamdı vesselam. Sanatçıydı, ressamdı, bestekârdı. Gönen değerini bilemeden terki diyar eyledi.

     Halil Sürücü amca Gelgeç den. Vücudunda elektrik, yani bio enerji olan adam. Yıllarca insanlara şifa dağıttı. Sık sık ziyaret eder, sohbet ederdik. Fotoğrafını çekip bir kaç defa haber yapmıştım.

    Ethem abi, Ilıcaoba köyü muhtarıyken vefat etti. Salasını duydum ama gitmek nasip olmadı. Allah her üçüne de rahmet eylesin.

       Adnan Oktar, 2009 yılında sekreteri aradı, Keşif Programı için röportaj talep ettiler İstanbul’daki ofisinde buluştuk, stüdyoda 40 dakika sohbet ettik. Röportajımız televizyonlarda yayınlandı. Sohbet sırasında televizyon kurmalarını ben tavsiye ettim. Niye televizyon kurmuyorsunuz dedim. Televizyonlara yayına çıkmak için çok para ödüyorlardı.  Halk bıkmıştı ve televizyonlar olumsuz cevap vermeye başlamışlardı. Sonra benim önerime uydular A9 TV yi kurdular. Bana da program teklif ettiler, gönderdim, ancak benim programlarım hoşlarına gitmedi ki yayınlamadılar. 2009 a kadar Adnan Hoca bana göre iyi idi. Televizyonunu kurup stüdyoda mankenlerle fingirdeşmeye başlayınca foyası ortaya çıktı. Tabiiki benim için de dünyadayken ölenler listesine dahil oldu. Onun için de  ona Allah hidayet versin, yanındakilere de akıl fikir versin diyorum.

İşte hayat bu. Yarın ne olacağımız belli değil. En iyisi mi bu günümüzü imanla, Kuranla, güzel amelle, iyilikle, hayır hasenatla, tövbe ile dolu dolu yaşamak lazım.

 1866 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KeşifTV
Örnek Prefabrik Evler
AraziTV
Örnek Prefabrik Evler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret353262
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732