Güneşden Elektrik Yayılıyor

Güneş Enerjisi Kurulumları Yayılıyor

Güneş Elektrik Sistemleri 1500 TL den başlıyor.

Artık herkes kendi elektriğini üretmeye başladı. Son iki yıl içinde güneşden elektirk üretimi sistemi ülke genelinde hızla yayılmaya başladı.

   Güneş panelleri ile elektrik üretimine yönelenlerin başında kırsalda bulunan hayvan işletmeleri, tarım işletmeleri, bağ evleri, köy evleri, inşaat konteynarları başta olmak üzere herkes doğal enerjiye yöneliyir.

Türkwatt şirketi tarafından Bursada 150 ev ve çiftliğe kurulan güneş ve rüzgar enerjisi panelleri herkesi kendine hayran bırakıyor.

Artık kırsal alanda bir çiflik kurulduğunda 30-40 bin tl vererek elektrik direği çekmeye ve elektrik faturası ödemeye son verildiği günleri yaşamaya başladık.

   Aynı zamanda kjeneratörle mazot yakarak elektik üreten günlerde geride kaldı. Firmalar 1500 TL den başlayan fiyatlarla anahtar teslimi elektik enerjisi sistemi kurmaya başladılar.

Bursada güneş ve rüzgar enerjisi sistemlerinin kuruluşlarını ve vatandaşın kulalnımlarını yerinde görüntüleyen Keşif Programı  Yapımcısı Kadir Demircan önemli tesbitlerde bulunarak televizyon programı çekmeye başladı.

Programların birinci bölümü 29 Mart Cuma günü Olay TV de yayınlandı. Diğer bölümleirninde çekileceği ve yayınlanacağı belirtildi.

 

Türkvat
türkvatt-1-bölüm-bursa-günerenenerjisi... ile kesiftv2531 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KeşifTV
Örnek Prefabrik Evler
AraziTV
Örnek Prefabrik Evler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret353262
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732